Pytania i odpowiedzi

Zawsze przechowuj swoją frazę mnemoniczną w bezpiecznych lokalizacjach

Fraza mnemoniczna, inny format klucza prywatnego, jest jedynym dowodem własności zasobów kryptograficznych. Po zagubieniu nikt, w tym zespół SafePal, nie może pomóc w odzyskaniu twoich aktywów. Zachowaj wyrażenie w bezpiecznych i offline miejscach, takich jak sejf.

Zresetuj portfel, gdy przestaniesz korzystać z urządzenia

Pamiętaj, aby zresetować portfel (urządzenie SafePal – Ustawienia – Resetuj portfel) i wyczyścić wszystkie dane, jeśli zdecydujesz się na chwilę zrezygnować z portfela SafePal. Nie martw się o utratę pieniędzy. Po zresetowaniu portfela nadal możesz odzyskać portfel z prawidłową frazą mnemoniczną. Nie zapomnij więc wykonać kopii zapasowej frazy mnemonicznej przed zresetowaniem.

Zachowaj niski profil swojego zasobu kryptograficznego

It is always better to keep a low profile and not telling anyone how many asset you possess. You should be especially cautious when talking to your friends through social network about your crypto assets. Hackers might pay special attention to such information, and you account could become a target.

Zawsze ustawiaj silny kod PIN

Kod PIN będzie używany jako podpis, gdy trzeba zatwierdzić i podpisać transakcję. Unikaj używania słabych kodów PIN, takich jak „123456” lub „666666”. Zamiast tego spróbuj ustawić złożony i silny kod PIN.

Rozpakowanie portfela SafePal

Przed użyciem portfela sprawdź dokładnie, czy paczka nie jest otwarta lub uszkodzona. Jeśli masz wątpliwości lub wątpliwości, skontaktuj się z pomocą techniczną SafePal. Zawartość pakietu SafePal obejmuje:

Skonfiguruj portfel SafePal w ciągu 3 minut

Drogi Użytkowniku:
Ze względu na wczesny transport towarów do naszych globalnych magazynów niektóre urządzenia SafePal mogą nie zostać zainstalowane z najnowszym oprogramowaniem. Przed użyciem urządzenia SafePal prosimy o sprawdzenie, czy jest ono w najnowszej wersji oprogramowania i zdecydowanie, czy chcesz zaktualizować oprogramowanie.

Jak sprawdzić, czy moje oprogramowanie układowe jest najnowsze?
Najnowszą wersję oprogramowania układowego SafePal S1 można znaleźć tutaj.
Aby sprawdzić wersję oprogramowania wewnętrznego na urządzeniu S1, najpierw skonfiguruj urządzenie zgodnie z poniższą instrukcją, a następnie na urządzeniu S1, w sekcji „Ustawienia – Informacje”, znajdziesz wersję oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu S1 .

Jak zdecydować, czy potrzebuję aktualizacji?

Różne wersje oprogramowania wbudowane są w różne waluty i funkcje produktu.Możesz najpierw sprawdzić „co się dzieje między moją wersją a najnowszą wersją” z naszego Dziennika zmian, a następnie zdecydować, czy zaktualizować czy nie.Zalecamy regularne uaktualnianie w celu wprowadzania nowych walut i funkcji.

Co się stanie, jeśli nie uaktualnię portfela?

Aktualizacja oprogramowania SafePal nie jest obowiązkowa. Każdy użytkownik decyduje, czy potrzebuje aktualizacji, czy nie. Jeśli nie zdecydujesz się na aktualizację, nie wpłynie to na komfort użytkowania. Nadal będziemy jednak zalecać aktualizację w celu wprowadzenia niektórych ważnych funkcji bezpieczeństwa i walut.

Krok 1: Uruchom urządzenie SafePal

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i uruchom urządzenie.

Krok 2: Wybierz język

Na razie SafePal obsługuje język angielski i chiński. Więcej języków już wkrótce!

Krok 3: Utwórz lub odzyskaj swój portfel

Krok 4: Nie zapomnij dodać swoich ulubionych monet do listy zasobów!